Biz Kimiz?

Merhaba,

Çalışmadan önce tanışmak bizim için önemli. O halde biraz kendimizden bahsedelim.
Dünyanın dijitalleşmesi ile birlikte ortaya çıkan yeni düzenin parçası olmayı hedef edinmiş bir dijital medya ajansıyız.Teknolojinin sunduğu tüm imkanları creative bir bakış açısıyla birleştirerek sonuç odaklı projeler geliştiriyoruz.
Web tasarım, e-ticaret, sosyal medya, seo, adwords, prodüksiyon yani dijitalleşme yolunda kullanacağınız tüm kanalları sektörünüze nasıl uyarlayabileceğiniz konusunda fikirler üretir, geliştirir ve gerçekleştiririz.

Frizmayı kurarken kararını verdiğimiz en temel yapı taşımız ekibimizdi. Alanlarında uzman dinamik, yenilikçi, pozitif ve en önemlisi işini seven bir ekip kurduk. Tüm çalışmaları kendi bünyemizde yapıyor olmamız müşterilerimize güven verirken bizede zaman konusunda çokça ayrıcalık tanıyor. Profesyonel bir ekip olmanın bizim için öneminden ayrıca bahsettik buyrun…

Dijitalleşme Yolu

Muhteşem ürünler üretiyor, verdiğiniz hizmette kendinizi rakipsiz görüyor olabilirsiniz fakat bunu kimse bilmiyorsa çokta önemi yoktur. Dünyanın heryerine fiziksel olarak ulaşmanız mümkün olmayabilir bizde bu noktada sizin dijital dünyada ki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.
En başından anlatacak olursak; hedef ve amaçlarınızı doğru analiz ederek yola çıkıyoruz. Hedef kitlenize ulaşabilmeniz için stratejiler oluşturup, markanızın dijital iletişim dilini geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda efektif çözümler sunarken gerçek, işleyen, amacına uygun projeler oluşturarak markanızı dijitale taşıyoruz.

Dijitalde Partneriniz Biziz

Dijital dünyada ki varlığınız web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdır. Biz yalnızca ‘web site yapıp size teslim edene kadar müşterimizsiniz’ mantığında bir ajans hiç olmadık. Marka bilinirliğinizi arttırıp, ürün ve hizmet satışlarınızın yükselmesi için stratejiler hazırlayarak yaptığınız yatırımın işleyen bir düzene dahil olmasını sağlamak amacındayız. Dijitalde partneriniz olarak uzman olduğumuz alanlarda dijital varlıklarınızı yöneterek birlikte büyümeyi amaçlıyoruz. Biliyoruz ki size kattığımız dijital değer bizim de hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak yolun taşları.

İşte bu da bizim hikayemiz. Yaptığımız işte heyecan ve tutkumuz hiç eksilmedi. Sizde markanızdan bahsetmek yolculuğunuza bizi dahil etmek isterseniz bir kahveye bekleriz..

Menü

HIZLI İLETİŞİM FORMU