Teknolojinin getirilerinden biri olan e-ticaret, firmaların hedef kitlelerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmek için geliştirilen en iyi pazarlama yöntemlerinden bir tanesidir. E-ticaret anlayışında tüketiciler firmalar ile birebir muhatap olmadığı için bazı çekingenlikler yaşayabilirler. Ancak kurumsal bir e-ticaret sitesi ve profesyonel e-ticaret işleyişi ile müşterilerinizi satın alma kararına ikna edebilirsiniz!E-ticaret alanında yıllardır tecrübe edinen kadromuza ve firmamıza güvenerek güvenilir ve profesyonel bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz!

Web sitesi

Başlangıç Paketi

Sınırsız ürün yükleme
Kurumsal Mail Hesabı
Seo Uyumlu Altyapı

Peşin Fiyatına 3 TAKSİT İmkanı!

Web sitesi

Uzman E-ticaret

Kredi kartı ile tahsilat
Gelişmiş Tasarım
2 yıl garantisi

Peşin Fiyatına 3 TAKSİT İmkanı!

Web sitesi

Gelişmiş Paketi

Konsept Tasarım
Ürün Yükleme Desteği
Whatsapp İle Sipariş

Peşin Fiyatına 3 TAKSİT İmkanı!

Web sitesi

Profesyonel Paketi

Toplu Ürün Yükleme
Pazaryeri Entegrasyonu
200 TL Adwords Reklamı

Peşin Fiyatına 3 TAKSİT İmkanı!
Toplu Ürün Yükleme

Tedarikçileriniz tarafından verilen XML,CSV dosyalarında yer alan tüm ürünlerinizi hiç bir sınırlama olmadan hızlıca e-ticaret sitenize yükleyelim. 2 milyon adete kadar ürün yükleme garantisi ile sorunsuz şekilde tüm ürünlerinizi kontrol edebilir, stok durumlarını mail ile alabilirsiniz. Her alanda satış yaparak sitenizin güç kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ertesi Gün Ödeme Alın

Tüm kredi kartlarının çalışmasını sağlayan altyapı sayesinden siteniz üzerinden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Yapılan satışların ardından ertesi gün tanımlı banka hesabınıza yaptığınız satışların tutarını ödeme alabilirsiniz. Taksitli/Tek Çekim gibi işlemlerde de satış tutarın toplamı ertesi gün hesabınıza yatar.

Mobil E-ticaret

Hızla kullanıcısı sayısı artan mobil cihazlarda kullanımı kolay, hızlı ve pratik bir mobil görünüme sahip e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Tüm mobil cihazlarda uyumlu yapıya sahip olan siteniz ile müşterilerinizin 2 tıkla kolay bir şekilde alışveriş yapabilir.