Google Ads

Google Adwords FrizmaRekabet ortamının giderek kızıştığı günümüzde kişiler ve pazarlamacılar ürünlerini farklı yöntemlerle tanıtmak için bir arayış içerisine girmişlerdir. Çünkü böyle bir ortamda farklı ve iyi olmak büyük kazançlar sağlar. Üretilen ürünler ilginç ve anlamlı reklamlarla daha çok akılda kalırlar. Bu reklamlar vasıtasıyla ürünler tanıtılır ve özellikleri müşterilere sunulur. Yapılan reklamlar internet üzerinden de verilmeye başlar. İnternetin herkes tarafından kullanılması dijital ortamları daha cazip hale getirmişlerdir. Buradan daha çok insana ulaşılır ve markalar tanıtılır.  Reklamların verildiği yerlerden biri de Google üzerinden yapılanlardır. Bu iki şekilde olur. Google Adwords ve Google AdSense diye isimlendirilir. Bunlar içerisinde en çok Google Adwords reklamları tercih edilir.

Google ADS Reklamlarının Nitelikleri

Google ADS, eski adıyla Google Adwords firmaların düşük maliyetlerle reklam verme alanlarıdır. Burada yayınlanan reklamlar, firmaların arama motorlarında ilk sıralara yükselmesine olanak tanır.  Google ads kullanan firmalar diledikleri ücretler ile reklamları kullanırlar ve esnek yapısından dolayı reklamlarını duraklatabilirler. Google ADS’ de hesap açmak ücretsizdir. Burada reklamlarınız yayınlanmaya başladığında ve müşteriler sitenizi aramaya başladıktan sonra ücret ödemeye başlarsınız. Bu konuda firmalar uzman kişilerden destek alabilir ve reklamların ne kadar kazanç sağlayacaklarına dair size öngörüde bulunabilirler. Ayrıca alınan desteklerle analizler yapılır ve reklamlarla ilgili rapor dosyaları hazırlanır. Reklamlar düzenlenirken daha çok müşteriye ulaşmak ve kazançlar elde edilmek için çalışmalar yapılır.

Google ADS’te Nasıl Reklam Verilir

Firmalar daha kazançlar elde etmek için interneti etkin olarak kullanırlar. Reklamlarını buralardan yayınlamaya ve daha çok insana ulaşmayı hedeflerler. Google ads reklam vermek için en çok kullanılan arama motorudur. Burada reklam yayınlamak son derece kolaydır. Öncelikle buraya kaydolmak ve bir hesap açmak gerekir. Ardından ‘’hemen başlatın’’ butonu bulunur ve buton tıklandıktan sonra hesabınızla buraya giriş yapıp URL bilgilerini girerek siteye giriş yapmış olacaksınız.  Siteye girdikten sonra günlük reklam ücretini, nerede yayınlanması gerektiği, anahtar kelimeleri, ödeme bilgilerini kendiniz belirliyorsunuz. Google ADS hizmetleri için firmamızdan destek almanız mümkündür. Uzman kişiler kafanıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun sizi hemen arayalım.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Fill out this field
Menü

HIZLI İLETİŞİM FORMU