Web tasarım, medya hizmetleri ve dijital pazarlama çalışmalarımızda profesyonel dokunuşlarla daha başarılı projeler üretiyor, internet siteniz üzerinden potansiyel müşteri hacminizi genişletiyor, sizinle birlikte her gün daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Frizma Dijital Medya Hizmetleri tecrübeli kurucu ortakları ile faaliyet gösterdiği bir çok alanda yaklaşık olarak 2008 yılından beri hizmetlerini devam ettirmektedir. Oldukça geniş kitleye hitap eden sektörel hizmet kapasitemiz ile çözüm ortağı olduğumuz müşteri portföyümüze çok geniş alanlarda başarılı projeler oluşturmaktayız.

Hizmet sunduğumuz markaların kurumsal kültürüne uygun dijital medya çalışmalarımız ile web tasarımı, e-ticaret, ürün çekimi, tanıtım çekimleri, katalog çekimleri, mimari çekimler, Google reklam, SEO, Sosyal medya, e-ticaret yönetim & pazarlama alanlarında çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Türkiye’de hizmet vermekte olan dijital medya firmaları içinde, müşteri taleplerini doğru analiz eden, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun web projelerini geliştiren, en doğru kaynaklara sahip analiz araçları ile aylık raporlama hizmeti sunan, müşterilerimizin ürün çekimlerinden, tanıtım filmine, web tasarımından, arama motorları reklamlarına kadar ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaları birinci elden profesyonelce yapan firmalar arasında özel bir yere sahip ender medya şirketlerinden biriyiz.

Değer vermek!

Yıllardır yaptığımız çalışmalarla hizmet verdiğimiz tüm kategorilerde sadece para kazanmaya odaklı değil, kaliteli hizmet sunarak insan kazanmayı hedef edindik. Bu hedefimiz doğrultusunda görev edindiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin takdirini kazanmayı başarmış, müşteri portföyümüzün büyük bir bölümünü ilk müşterilerimizin referansı ile edinmeyi başarmış ve bu hedefte ilerlemekteyiz.

ÖZÜMÜZÜ KAYBETMEMEK!

Sırt çantamız ile çıktığımız bu yolda her geçen gün daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmaktayız. Genişleyen müşterilerimiz ile aynı orantıda ekibimizide genişletiyor, yeni projelerimizi farklı görüşler, farklı kültürlerle besliyoruz. Tüm bu işleri yaparken en önemli özelliğimizi koruyor, özümüzü kaybetmiyoruz…

Gerçekci Projeler Üretmek!

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliklerimizden bir diğeri, müşterilerimize bütçe ve istekleri doğrultusunda en gerçekci projeleri önermektir. 

Bizim için para kazanmaktan daha önemlisi başarılı projeler üretmek, ürettiğimiz projelerle müşterilerimize faydalı işler başarmaktır. Bu doğrultuda realist düşünce yapısı ile hareket ederek en doğru çalışma şartlarını oluşturmaktayız.