SEO

Frizma SEOGünümüzde firmalar ürünlerini tanıtmak için web siteleri kurarlar. Bu siteler alanında başarılı uzman kişiler tarafından hazırlanır. Web siteleri her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilir. Aynı şekilde web sitelerini arama motorlarında ilk sıralara çekmek için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bu sebeple SEO web sitelerinin ziyaretçi sayılarını ve trafik akışını artırmak için kullanılan ayrıntıları ve püf noktaları içerir. Rakip firmalara fark atmak ve ayrıcalıklı olduğunuzu göstermek için arama motorlarında web sitenizi öne çıkarmanız gerekir. Bu sebeple firmalar ve kişiler sürekli mücadele etmeli ve çağın gereklerine uygun uygulamaları kullanmaları gerekir.

Seo Nedir?

Seo kelimesi dilimize İngilizceden geçmiştir. Seo’nun açılımı Search Engine Optimization kelimelerinin ilk harflerinden oluşur. Seo çalışmalarının neler olduğuna bakacak olursak hazırlanan web sitelerini arama motorlarına belli kurallar gereğince elverişli hale getirilmesi ve bu sitelerin arama motorlarında en üst sıralara getiren çalışmaların bütünüdür. Günümüzde en çok tercih edilen arama motoru Google’dir. Bu sebeple web sitelerinin başarılarını Google belirler. Google arama motoru özgün ve kaliteli sitelere her zaman öncelik tanır. Bu sebeple web sitelerinin içerikleri iyi hazırlanmalı, görseller ve metinler başarılı bir şekilde yerleştirilmelidir. Kurulan sitelerin hızlı hizmet vermesi gerekir. Çünkü yavaş açılan siteleri ziyaretçiler beklemezler. Yapılan başarılı çalışmaların yararları arama motorlarına kanıtlandığı andan itibaren web sitelerinin sıralaması yükselir.

Anahtar Kelimelerin Seo İçin Önemi

Anahtar kelimeler hem web siteleri için hem de seo tekniği için oldukça önemlidir. Anahtar kelimeler seçilirken rekabet ortamı göz önünde bulundurularak seçim yapılır. Anahtar kelimeler tercih edilirken hangi kelimelerin sizin işinize katkı sağlayacağını belirlemek gerekir. Aynı zamanda anahtar kelimeler firmaların ziyaretçi sayılarının artasında büyük bir öneme sahiptir. Anahtar kelimeler başarılı bir şekilde sıralandığı takdirde sitenizdeki ziyaretçi sayılarını artırdığı gibi yanlış seçimler de ziyaretçi sayılarını düşürebilir. Anahtar kelimeler özgün, sade ve kısa tutulmalıdır. Belli araştırmalar yapılarak hangi kelimelerin daha çok kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olunabilir. Kelimeler hizmet verilen sitenin yapısıyla uygun olmalıdır. Anahtar kelimeler verilen hizmetlere en kolay ulaşmayı sağlayan hedef kitlenize hizmet edecek nitelikte olmalıdır. Firmamızdan tüm bu hizmetler için bilgi alabilirsiniz.

Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurun...

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü

HIZLI İLETİŞİM FORMU