Reklam Desteği

Frizma Reklam DesteğiReklamlar firmaların, ürünlerin ve hizmetlerin tanıtılmasında kullanılan ve müşteri potansiyeli oluşturmada etkili yollardan biridir. Reklamların başarılı ve kaliteli olmasını sağlayan etken ise alanında tecrübeli ve yetkili kişilerden yardım alınmasıdır. Reklam ajanslarından alınan danışmanlık hizmetleri ile ortaya başarılı sonuçlar çıkar. Hazırlanan reklamlar dikkat çekici olmalı ve verilmek istenen mesajları iyi bir şekilde yansıtması gerekir. Reklamların daha çok insana ulaşmasını sağlayan reklamların yayınlandığı kanallardır. Bu kanallar içerisinde önemli bir yere sahip olan internet verimli bir şekilde kullanılır. Burada yer alan ve yoğun kullanıcıların olduğu siteler, reklamlarınızın yayınlanması gereken önemli alanlardır. Sunulan reklamlar ise hedef edilen müşteri potansiyeline ulaşılmaya çalışılır.

KOSGEB Reklam Desteği

Girişimcileri destekleyen KOSGEB’in son yıllarda destekleri giderek arış gösteriyor. Destek alan firmaların büyümeleri ticaret hacimleri artmıştır. Yapılan destekler ile firmalar önemli kazançlar sağlamışlardır. Bu destekler içerisinde reklam ve matbaa destekleri de büyük ilgi görüyor. Bu desteğin amacı firmaların kendilerini, ürünlerini ve faaliyetlerini daha iyi anlatmalarına olanak tanıyan yardımlardır. Ayrıca firmalar yaptıkları pazarlama işlemleri ile ulusal ve uluslararası piyasalarda kendilerine yer açmaları için yapılır. Firmalar tanıtımlarını yaptıkları broşür, CD, kataloglar aracılığıyla yaparlar. KOSGEB yapılan bu reklamlar için yapılan maliyetlerin faturalarına göre firmalara belli oranlarda mali desteklerde bulunur. Böyle bir çalışmanın yapılması firmaları ekonomik olarak rahatlatacak ve reklamların kalitesi artacaktır.

Yurtdışı Tanıtım Desteği

Yurtdışında yapılan tanıtımlarda, açılan birimlerin kira destekleri ve markalar için tanıtımların yapılmasında devlet tarafından yapılan desteklenmeler önemlidir. Bu durum orta ve büyük çaplı firmaların yurtdışına açılım yapmalarına olanak tanır. Böylece devlet bu firmaları maddi açıdan rahatlatmaya çalışır. Tanıtımlarda kullanılan reklamlar son derece kaliteli hazırlanmalıdır. Bu sebeple önemli reklam ajanslarından danışmanlık desteği alınmalıdır. Yapılan reklam teşvikleri firmalar için önemlidir. Böylece firmalar yurtdışı pazarlarında kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma imkânları elde ederler. Bu durum yapılacak satışlar için olumlu bir gelişmedir. Firmamız bu noktada gelen müşterilerin bilgilendirilmesi ve tanıtımların yapılmasında sizlere yardımcı olacaktır. Alanında tecrübeli danışmanlar merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak için sizleri bekliyor.

Menü

HIZLI İLETİŞİM FORMU