Kurumsal Web Tasarım

Doğru stratejik planlamalar ile hazırlanan kurumsal web tasarım, firma imajınızı yükseltmenizi ve müşterilerinizin gözünde çok daha profesyonel bir firma haline gelmenizi sağlar.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılama şeklinin değişmesi kurumsal web tasarımın işletmeler için önemini arttırmıştır. Firmamız kurumsal web tasarım alanında tecrübeli ve bir o kadarda başarılı ekibi ile hedef kitlenize ulaşırken web sitelerinden en profesyonel şekilde yararlanmanızı sağlıyor!

Size Özel Tasarım
 

Teknik özelliklerin kusursuz çalışması bir web sitesinin temeliyse onu pazarlayabilmenizin tek yolu da bu çalışmayı

göz alıcı hale getirmektir. Gerek vurgulanması gereken noktalarıyla, gerek uyum ve ahengiyle gerekse firmanızın vizyonunu yansıtmasıyla tam olarak bir bütün halini alacak

size özel tasarlanmış web sitenizi dijital dünyanın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Tam Uyumluluk
 

Web sitenizin; büyük monitörlü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi birbirinden farklı ekran çözünürlüklerine sahip tüm cihazlara göre tepki verip, boyutlanmasını sağlıyoruz.

Tam uyumluluk diye adlandırdığımız bu prensipte site içerisinde kullanılan tüm elementler kullanılan cihazın ekran genişliğine göre şekillenir.

Mobil Tasarım
 

Günümüzde kimsenin yanından ayırmadığı akıllı telefon ve tabletler hayatımıza bu kadar hakimken artık bizlerde onları her alanda etkin olarak kullanıyoruz.  Kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sağladığı için arama motorları da mobil tasarıma uygun yapılan web sitelerini destekleyerek üst sıralara taşıyor. 

Mutlu Müşterilerimiz

T.C. Büyükçekmece Belediyesi

Resmi Web Sitesi

Mutluluk Şehri

Kurumsal Web Sitesi

Deniz Metal

Kurumsal Web Sitesi

Eltos El Aletleri

Kurumsal Web Sitesi

Çiçek Salonu

E-Ticaret Sitesi

Avrasya Dent

Kurumsal Web Sitesi

Eva Davet

Kurumsal Web Sitesi

Profiks Özel Güvenlik

Kurumsal Web Sitesi